Заклад працював без дозвільних документів: В Одесі керівник ресторану накинувся з кулаками на журналістів (відео)

Адміністратору-керівнику ресторану за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів телеканалу «Думская.TV» та погрози насильством повідомили про підозру. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передають Патріоти України.

Як встановило слідство, 4 жовтня 2021 року журналісти знімали відеосюжет щодо фактичного стану справ з закладами громадського харчування у гідропарку «Лузанівка» в Одесі. Під час зйомок біля одного з ресторанів, адміністратор, використовуючи брутальну лайку та погрози застосування фізичного насильства, впливав на журналістів з метою перешкоджання виконанню їхніх професійних обов’язків, вимагав зупинити відеозйомку та наніс удар в область тулуба операторові. Той був вимушений припинити відеозйомку.

Як повідомляє "Думская", на знімальну групу напали працівники кафе, яке незаконно займає земельну ділянку на узбережжі в Лузанівці. Журналісти перевіряли ресторан, який, як з'ясувалося на апаратній нараді в мерії, весь курортний сезон пропрацював без дозвільних документів.

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...

Рот почав набрякати: В Україні дитина "спробувала" на смак популярну іграшку і отримала страшні опіки (фото)

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:29

На Закарпатті хлопчик отримав хімічні опіки ротової порожнини, розкусивши іграшку. Жителька Виноградова Анюта Яркина розповіла у мережі Фейсбук про інцидент, який стався з її сином, передають Патріоти України. "Пост застереження!!! Цікава бюджетна ігра...