Закодували не всі: Які канали можна безперешкодно дивитися по ТБ

Медіагрупи StarLightMedia, 1+1 media, "Медіа Група Україна" та Inter Media Group закодували супутниковий сигнал своїх основних телеканалів 28 січня, о 23:59, передають Патріоти України.

В цілому було закодовано 22 телеканали:

• "1+1", "2+2", ТЕТ, "Бігуді", "Плюсплюс", які належать 1+1 media,
• Новий канал, ICTV, СТБ, "Оце", М1, М2 (StarLightMedia),
• "Інтер", НТН, К1, К2, "Піксель", "Enter-фільм", "Мега", Zoom (Inter Media Group),
•"Україна", "НЛО TV", "Індиго TV" ("Медіа Група Україна", скорочено - МГУ).

Незакодованим з групи "1+1 media" залишилися телеканали "1+1 International" та УНІАН. У Inter Media Group залишається відкритим сигнал каналу "Інтер +".

МГУ тримає два відкритих сигнали новинного каналу "Україна 24" (на супутниках Astra 4a і HotBird 13), який розпочав супутникове мовлення 20 січня; залишаються незакодованими також три регіональних телеканали групи - "34" (Дніпро), "Донбас" (мовлення з Дніпра) і ТВ-5 (Запоріжжя).

Користувачі мережі відзначають, що окремо запущено сигнал телеканалу "Україна" в Biss-кодуванні (це кодування легко відкривається звичайним тюнером) на Astra 4a. Канал сканується як TEST-19 (доступний на 12073 Н 27500) і TEST-29 (доступний на 12265 Н 27500). Телеканали "Індиго" і "НЛО" стали доступними у відкритому вигляді на супутнику Eutelsat 9A.

Незакодованими залишаються також інформаційні телеканали і ряд інших українських телеканалів, які не входять до телегрупи. За підрахунками "Телекритики", з відкритим сигналом доступні близько 60 українських телеканалів.

Глядачам супутникового телебачення закодовані телеканали будуть доступні тільки в ТВ-пакетах двох офіційних операторів супутникового ТБ - XtraTV і Viasat. Для користувачів ефірного цифрового, кабельного і інтернет-телебачення нічого не змінилося. Абоненти безкоштовного супутникового ТБ повинні зробити вибір на користь XtraTV або Viasat або перейти на інший тип прийому, вибравши офіційного телевізійного оператора.

Нагадаємо, спочатку кодування супутникового сигналу було заплановано на 20 січня, проте пізніше медіагрупи ухвалили рішення про перенесення кодування на 28 січня, пояснивши це великим попитом на послуги XtraTV і Viasat, які попросили відтермінувати кодування, щоб упоратися з потоком заявок на підключення.

Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...