Закохана жінка набила тату на чолі з ім'ям чоловіка (відео)

Закохані люди часто обирають унікальні способи висловити прихильність до партнера. Хтось обирає дорогі подарунки, а хтось демонструє свою любов за допомогою кулінарних хитрощів. Однак жінка з Бенгалуру — міста в південній Індії — пішла на надзвичайний крок, щоб справити враження на свого чоловіка. Вона вирішила зробити татуювання на лобі з іменем свого коханого. Мережею поширилося відео процесу нанесення тату, передають Патріоти України.

Чоловіка закоханої звуть Сатіш. Тож, тату-майстер спочатку наносить це ім'я на папір, а потім трафарет прикріплює до чола жінки.

Спочатку вона виглядає задоволеною, але вираз її обличчя швидко змінюється, коли тату-майстер починає використовувати голку для нанесення перманентного чорнила. Татуювальник продовжує процес, незважаючи на спробу жінки зупинити його через нестерпний біль.

Відео опублікувало в Instagram тату-салон із Бенгалуру під назвою King Maker Tattoo Studio. Воно зібрало сотні тисяч переглядів користувачів Instagram, і кількість продовжує зростати.

Однак процедура також викликала значну негативну реакцію користувачів Мережі. У підписі до відео студія татуювання зазначила, що остаточний результат продемонструють в наступному відео.

Уроки з 07:20, дві години обіду і обов'язковий душ: Українська вчителька розповіла про навчання в школах Швейцарії

субота, 30 вересень 2023, 6:22

Понад рік викладачка німецької мови з Кременчука працювала в швейцарському навчальному закладі. За цей час вона встигла побачити різницю між українськими школами та іноземною. Зокрема у закордонній, у дітей обовʼязково присутні у розкладі лижні дні, є ...

На Київщині відкопали унікальну золоту прикрасу часів Давньої Русі

субота, 30 вересень 2023, 5:58

'На Київщині "чорний археолог" виявив золотий колт часів Київської Русі, повідомляє Telegram-каналі metaldetecting_ua. Ця жіноча височна прикраса орієнтовно датується XII-XIII століттями. Таку коштовність не соромно було носити дочкам та дружинам уділ...