Законопроект уже в Раді: В Україні мають намір повністю заборонити Московський патріархат

В Україні планують повністю заборонити діяльність Російської православної церкви. Відповідний законопроект вже внесли до Верховної Ради. Тепер за нього мають проголосувати народні депутати, передають Патріоти України.

"Метою прийняття законопроекту є захист нацбезпеки і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжрелігійної ворожнечі і дестабілізації релігійного середовища в Україні", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Що передбачає законопроект

Всю церковну власність управління РПЦ в Україні та релігійних організацій, у тому числі і Київської Митрополії Української Православної церкви, протягом 48 годин з дня прийняття цього закону повинні інвентаризувати і націоналізувати.

Релігійні громади, монастирі та духовні навчальні заклади Московського патріархату можуть змінити свою підпорядкованість протягом 14 днів. Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра та інші архітектурні пам'ятки державного значення, що перебувають у власності або користуванні РПЦ, переходять у власність держави.

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...