Законопроект уже в Раді: В Україні мають намір повністю заборонити Московський патріархат

В Україні планують повністю заборонити діяльність Російської православної церкви. Відповідний законопроект вже внесли до Верховної Ради. Тепер за нього мають проголосувати народні депутати, передають Патріоти України.

"Метою прийняття законопроекту є захист нацбезпеки і територіальної цілісності України, запобігання колабораціонізму, припинення розпалювання міжрелігійної ворожнечі і дестабілізації релігійного середовища в Україні", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Що передбачає законопроект

Всю церковну власність управління РПЦ в Україні та релігійних організацій, у тому числі і Київської Митрополії Української Православної церкви, протягом 48 годин з дня прийняття цього закону повинні інвентаризувати і націоналізувати.

Релігійні громади, монастирі та духовні навчальні заклади Московського патріархату можуть змінити свою підпорядкованість протягом 14 днів. Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра та інші архітектурні пам'ятки державного значення, що перебувають у власності або користуванні РПЦ, переходять у власність держави.

Боїться, що не випустять: Дмитро Ступка вперше заговорив про повернення в Україну

середа, 1 лютий 2023, 14:00

Актор Дмитро Ступка ще до повномасштабного вторгнення виїхав у США. 23 лютого він повертався в Україну, в літаку дізнався, що почалася війна. Тоді додому поїхати не ризикнув і наразі не знає, коли це станеться, передають Патріоти України. Раніше в інте...

Поліція побачила на тілі рани: На Київщині вихователька дитячого будинку катувала 9-річну дівчинку

середа, 1 лютий 2023, 13:29

У Фастівському Районі Київської області правоохоронці затримали виховательку дитячого будинку, яка катувала 9-річну дівчинку. На тілі малолітньої дитини виявили січені рани. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєб...