Закрили очі на геноцид в Україні: Росію та Білорусь пустили на Олімпіаду-2024 у Парижі

Закрили очі на геноцид в Україні. Росію та Білорусь пустили на Олімпіаду-2024 у Парижі

Російські та білоруські спортсмени, які пройдуть кваліфікацію у своїх видах спорту, будуть допущені до участі в Олімпійських іграх у Парижі 2024 року, передають Патріоти України.

Згідно із заявою Міжнародного олімпійського комітету (МОК), спортсмени з Росії та Білорусі зможуть узяти участь у змаганнях як індивідуальні атлети в нейтральному статусі.

МОК висуває кілька вимог до представників країн, які влаштували геноцид в Україні. Однак ці вимоги дуже умовні, адже як показує практика, до міжнародних змагань без проблем допускаються спортсмени, які підтримують війну в Україні, які перебувають на контрактах у російській армії та які підтримують політику Путіна.

Вимоги МОК

1. Спортсмени з російським або білоруським паспортом будуть зареєстровані як індивідуальні нейтральні спортсмени (AIN) і змагатимуться як індивідуальні нейтральні спортсмени.

2. Спортсмени з російським або білоруським паспортом не братимуть участі в командних змаганнях.

3. Спортсмени, які активно підтримують війну, не матимуть права бути заявленими або брати участь у змаганнях. Допоміжний персонал, який активно підтримує війну, не залучатиметься.

4. Спортсмени, які перебувають за контрактом з російськими або білоруськими військовими чи службами національної безпеки, не матимуть права бути заявленими або брати участь у змаганнях. Допоміжний персонал, який працює за контрактом з російськими або білоруськими військовими чи органами національної безпеки, не буде допущений до роботи на змаганнях.

5. Будь-який нейтральний спортсмен повинен буде відповідати всім антидопінговим вимогам, що застосовуються до них напередодні та під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року, і особливо вимогам, викладеним в антидопінгових правилах.

Крім того, жоден прапор, гімн, колір або будь-яка інша ідентифікація Росії або Білорусі не демонструватимуться на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року на будь-якому офіційному місці проведення або будь-якому офіційному заході.

Ніхто з російських або білоруських державних чиновників не буде запрошений або акредитований на Олімпійські ігри в Парижі 2024 року.

Якщо видалити "Резерв+", чи зникнуть із застосунка дані - відповідь ТЦК

середа, 29 травень 2024, 8:57

Якщо після реєстрації видалити "Резерв+", всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов'язаних. Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв...

У Раді розповіли, коли почнеться робота над підвищенням податків, на які хочуть збільшити ставки

середа, 29 травень 2024, 8:50

Остаточні параметри значного збільшення ставок деяких основних податків (ПДВ та військового збору) в Україні будуть відомі після червня. При цьому активна робота над підвищенням податків може розпочатися вже у липні. Про це повідомив нардеп від "Голосу...