
Упродовж останнього тижня до Сумської міської лікарні звернулися двоє постраждалих від укусів кажанів. Про це повідомив Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб, передають Патріоти України.
7 вересня один із мешканців Сум постраждав після незвичайної зустрічі з кажаном, який заліз у його взуття, що сушилося на балконі. Чоловік виявив тварину тільки тоді, коли почав взуватися. У результаті укусу кажана він отримав інфіковану рану на лівій руці. Постраждалий одразу звернувся до лікарів і отримує курс антирабічних щеплень.
Другий інцидент стався 10 вересня, коли кажан вкусив підлітка. Зграя кажанів залетіла на балкон будинку, і хлопець, намагаючись відігнати їх, отримав укус на кисті руки. Наразі підліток лікується амбулаторно, проходячи курс антирабічної терапії.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...