Залужне замість Ватутіного: У Верховній Раді підтримали перейменування села на честь головнокомандувача ЗСУ

Село Ватутіне Нововодолазької територіальної громади у Харківській області перейменують на Залужне. Відповідне рішення ухвалив комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член комітету, народний депутат Віталій Безгін. Зокрема, населений пункт буде перейменовано на честь головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

"Дерусифікація назв населених пунктів в Україні продовжується! Підтримали цілий пакет змін назв, серед якого варто виділити одну: Ватутіне (Харківська область) буде перейменовано на Залужне!" – зазначив Безгін.

Варто додати, що Нововодолазька селищна рада ухвалила це рішення ще 22 листопада минулого року. У громаді провели опитування щодо перейменування, і найбільшу кількість голосів отримав варіант Залужне. У лютому відповідне рішення підтримали депутати Харківської обласної ради, тепер схвалити нову назву має парламент.

"Російський солдат отримує плювки в обличчя": Соловйов влаштував істерику через "зраду" вірмен (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:56

Кремлівський пропагандист Володимир Соловйов влаштував на публіку істерику, через "зраду" вірмен. Він заявив, що "російський солдат" їх нібито захищає, а натомість отримує "плювки в обличчя". Про це він сказав під час свого шоу. Відповідне відео з’явил...

Поза конкуренцією: Автоексперти назвали п'ять найкращих компактних седанів 2024 року

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:50

Автоексперти розповіли про найкращі компактні седани 2024 року, передають Патріоти України. Компактні седани мають високий попит на ринку з низки причин, прямо пов’язаних з їх перевагами. Вони дешевші за середньорозмірні моделі, зручні для їзди в міськ...