
У ньому танцюристи подякували лікарям за їхню роботу під час пандемії. А також просили інших людей дотримуватися самоізоляції, нагадавши про свій жартівливий, однак важливий слоган. "Привіт усім. Ми, Nana Otafrija Pallbearers, хочемо подякувати всім лікарям світу, які старанно працюють та піклуються про кожну людину. Але пам'ятайте: залишайтеся вдома або танцюйте з нами!" – сказав під мем-музику один із танцюристів Бенджамін.
Зазначимо, що в ролику герої мемів постали в незвичних для користувачів соцмереж білосніжних костюмах. У популярних відео вони зазвичай в темному одязі. А також без головного атрибуту в роликах – труни.
Мем із чорношкірими чоловіками, танцюючими з труною під трек Astronomia, набрав величезну популярність у мережі навесні 2020 року. Зазвичай його використовують, щоб символізувати епічний фейл. Сам танець – це давня традиція, поширена в Гані. Там жителі наймають спеціальних танцюристів на похорон, щоб весело провести покійних на той світ.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...