
Міністерство охорони здоров'я закликало українців під час карантину по можливості залишатися вдома. Про це МОЗ повідомило у facebook, передають Патріоти України.
Серед іншого у МОЗ закликали українців уникати місць масового скупчення і за можливості не виходити з дому в зв'язку з введенням карантину через спалах коронавірусу Covid-19.
"Самоізоляція - найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції у всіх країнах, де вона була зафіксована", - йдеться в повідомленні.
На сторінці МОЗ у facebook для користувачів з'явилася можливість додавати до свого фото профілю рамку #ЗалишаюсяВдома. Також МОЗ нагадало не забувати прості правила, які рятують життя, а саме регулярно і ретельно мити руки з милом і тримати дистанцію.
"Будьте пильними і піклуйтеся про своє здоров'я, обов'язково зверніться до лікаря, в разі поганого самопочуття", - закликали у МОЗ.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...