
На Одещині через негоду навчальні заклади освіти переходять на дистанційне навчання 9 та 10 січня. В обласній військовій адміністрації закликали залишити дітей вдома, передають Патріоти України.
Повідомлення про таке рішення опублікував голова Одеської ОВА Олег Кіпер в Telegram. Він зазначив, що дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп.
"У звʼязку з прогнозованим погіршенням погодних умов, піклуючись про збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу, 9 і 10 січня переходимо на дистанційний формат занять у всіх закладах освіти області. Дитячі садки та школи працюватимуть у режимі чергових груп. Проте, шановні батьки, якщо маєте таку можливість – залиште дітей удома", – написав очільник адміністрації.
Він додав, що такі рекомендації надаються на період негоди, а про відновлення очного навчання буде повідомлено окремо.
Також про дистанційку попередили і школярів Кіровоградщини. Там на період можливого погіршення погоди – 8 та 9 січня надали рекомендації залишити дітей вдома. Директорка обласного департаменту освіти Ельза Лещенко зазначила, що закладам освіти було рекомендовано або продовжити канікули на два дні, або проводити навчання онлайн.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...