Українці в мережі активно обговорювали ініціативу Міністерства освіти про початок навчання дітей у школах із п'яти років. Думки користувачів під дописом у Facebook розділилися. Але українці переважно були проти такого раннього початку навчання для своїх дітей, зазначають Патріоти України.
"Деякі діти в 5 років ще й розмовляти нормально не вміють", "А чого не в три роки? Навіщо дитині дитинство. Я з України в Німеччину переїхала, так тут у садочках вихователі забороняють батькам вчити дітей вдома читати й писати. Всьому вчать у школі. Залиште дітям дитинство!", "Ще в дітей відніміть дитинство, ніж таку освіту отримувати, краще нехай вдома сидять", "Ні, відразу з пелюшок і цілодобово. Навіщо дітям дитинство", "Що вже тут говорити, прямо з коляски давайте. Дитина стала тільки на ноги й відразу в школу. Ось це буде реформа", – обурювалися в мережі.
Водночас деякі користувачі зазначали, що дітей можна раніше відправляти в школу, але потрібно правильно організувати навчальний процес. "У Голландії в 5 років обов'язково і в 4 бажано. Батьки не віддають у 4 тільки через здоров'я. Всі аж бігом. Звичайно ж, школа в 4, 5 і 6 років повинна відповідати віку дитини! Я за", "Ну насправді, в цьому щось є. Зазвичай вже в 5 років багато хто намагається читати й писати. Але як це все організувати без шкоди для дітей", "У Швейцарії школи теж із 4 років, там вчать дітей цінувати й піклуватися про світ, у якому ти живеш. І що в цьому поганого?" – підтримували ініціативу Міносвіти в коментарях.
Всупереч намаганням Міненерго переконати українців у тому, що установка двозонного лічильника допоможе зменшити плату за комуналку, не всі погоджуються з такою пропозицію, адже купувати лічильники доведеться зараз, а економія на платіжках може бути від...
Від 1 березня 2025 року в Україні почнуть перевіряти чинність декларацій із сімейними лікарями. Деякі українці мають верифікувати декларації, якщо інформація у медичній системі не збігається з державними реєстрами, передають Патріоти України.