"Залиште дітям дитинство!": Українців обурила ініціатива Міносвіти щодо навчання із 5 років

Дехто не проти раннього розвитку малюків, але має сумніви, що в нашій державі здатні це нормально організувати.

Українці в мережі активно обговорювали ініціативу Міністерства освіти про початок навчання дітей у школах із п'яти років. Думки користувачів під дописом у Facebook розділилися. Але українці переважно були проти такого раннього початку навчання для своїх дітей, зазначають Патріоти України.

"Деякі діти в 5 років ще й розмовляти нормально не вміють", "А чого не в три роки? Навіщо дитині дитинство. Я з України в Німеччину переїхала, так тут у садочках вихователі забороняють батькам вчити дітей вдома читати й писати. Всьому вчать у школі. Залиште дітям дитинство!", "Ще в дітей відніміть дитинство, ніж таку освіту отримувати, краще нехай вдома сидять", "Ні, відразу з пелюшок і цілодобово. Навіщо дітям дитинство", "Що вже тут говорити, прямо з коляски давайте. Дитина стала тільки на ноги й відразу в школу. Ось це буде реформа", – обурювалися в мережі.

Водночас деякі користувачі зазначали, що дітей можна раніше відправляти в школу, але потрібно правильно організувати навчальний процес. "У Голландії в 5 років обов'язково і в 4 бажано. Батьки не віддають у 4 тільки через здоров'я. Всі аж бігом. Звичайно ж, школа в 4, 5 і 6 років повинна відповідати віку дитини! Я за", "Ну насправді, в цьому щось є. Зазвичай вже в 5 років багато хто намагається читати й писати. Але як це все організувати без шкоди для дітей", "У Швейцарії школи теж із 4 років, там вчать дітей цінувати й піклуватися про світ, у якому ти живеш. І що в цьому поганого?" – підтримували ініціативу Міносвіти в коментарях.

ФОПам різко підвищують оподаткування: Кабмін схвалив законопроєкт по скасуванню "спрощенки" у 2%

субота, 28 січень 2023, 9:48

Кільком мільйонам дрібних підприємців доведеться платити податки як до війни. Кабінет міністрів на засіданні 27 січня схвалив законопроєкт, який, зокрема, передбачає скасування з 1 липня пільгової системи оподаткування, яка дозволяє сплачувати лише 2% ...

Українці запалюють Арабських Емірати: Як Ярмоленко допоміг команді Реброва розгромити суперника. Відео голів

субота, 28 січень 2023, 8:54

Команда Сергія Реброва «Аль-Айн» продовжує переслідування лідерів чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів з футболу. У поєдинку 14-го туру підопічні українського фахівця розгромили на своєму полі «Аджман» — 5:1, а один з лідерів нашої національної ком...