Залишилося двоє дітей: У Дніпрі зупинилося серце воїна-десантника (фото)

У Дніпрі пішов з життя десантник 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. Серце патріота України, воїна-артилериста, майора, захисника Батьківщини Сергія Показаньєва перестало битися 18 червня. Помер офіцер від раптової зупинки серця, передають Патріоти України.

Військовий перебував на передовій з перших днів. У військовій частині 25-тої окремої повітряно-десантної бригади проходив службу з 2007 року. Користувався повагою і авторитетом у побратимів. Був щирою і відкритою людиною, готовою завжди протягнути руку допомоги.

Сергію мало виповнитися 35 років. У десантника залишилися дружина і двоє неповнолітніх дітей. Командування та особовий склад військової частини висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким захисника України.

Відпочинок у 2021 році на Чорному морі: Які умови пропонують туристам і скільки доведеться заплатити (фото)

неділя, 16 травень 2021, 8:26

Пандемія коронавірусу в 2021 році, як і в минулому, наклала свій відбиток на плани українців щодо літнього відпочинку. Тому більшість наших співвітчизників все частіше обирають для відпочинку українські курорти, передають Патріоти України. Видання "Оде...

Було занадто пізно: Яка дієта погубила Стіва Джобса

неділя, 16 травень 2021, 7:30

"Стив Джобс родился в 1955 году, его родителями были бедные студенты — сириец Абдулфаттах Джандали и немка Джоан Шибле. Родители Джоан были против их брака, поэтому она была вынуждена отдать малыша на усыновление. Новыми родителями мальчика стала семь...