Залишилося півтора року: Онколог дав сумний прогноз щодо Заворотнюк

Хвора на рак російська акторка Анастасія Заворотнюк цілком може прожити від півтора до п'яти років. Зважаючи за повідомлення, у артистки вторинна гліобластома. Про це заявив хірург-онколог на умові анонімності, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Він додав, що ця недуга зустрічається рідше, повільніше розвивається та є не настільки небезпечною. "Вторинна глиобластома вражає майже 10% людей з раком мозку, причому більшість із них отримують цю форму раку в 45-50 років", – заявив фахівець.

"Якщо пухлина має сприятливий генетичний маркер, то тривалість життя зростає до п'яти років. Таке в моїй практиці траплялося в 5% випадків", – зазначив лікар.

Він додав, що чув від колег, що Заворотнюк змогли видалити ракове утворення, не зачепивши здорові тканини. "Тепер їй показаний курс генної терапії. Сім'я акторки стверджувала, що Настя не перебувала в комі, не була підключена до апарату штучної вентиляції легень, не впадала в стан сопору, втрати пам'яті, зміненої свідомості, паралічу або повної атрофії м'язів. Це звучить дуже обнадійливо", – підкреслив медик.

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...

Українці можуть недорого утеплити квартиру чи будинок - експерт розповів про лайфхак

четвер, 2 лютий 2023, 17:56

Українці можуть утеплити свою оселю за допомогою кондиціонера. Щодо витрати електроенергії, це вийде в два рази дешевше, аніж під час використання звичайного обігрівача. Про це розповів голова Асоціації енергоаудиторів Вадим Литвин. Він додав, що перед...