Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

Метт Стрітфілд з Австралії під час ремонту свого будинку знайшов між двома стінами загадкове послання у пляшці. Виявилося, що воно було там вже майже півсторіччя, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року.

У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони вказали, що цей проєкт був одним із перших втілених у життя після переходу на метричну систему вимірювання.

"Ви точно чули легенди про записки у пляшці, але ніколи не подумаєте, що знайдете таку між стінами власного будинку", – поділився Метт Стрітфілд.

Чоловік опублікував фото знахідки у соцмережах, і зміг розшукати одного з авторів записки – Рона Ніддрі. Будівельник був дуже задоволений тим, що один із залишених ним сувенірів знайшовся, нехай навіть і через 47 років.

Тепер Метт Стрітфілд планує доповнити послання кількома реченнями з 2021 року, описати у них теперішнє життя, та повернути пляшку із запискою назад, коли ремонт закінчиться. Можливе, мине ще 50 чи навіть більше років, поки хтось знайде її знову.


На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку – у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку рф: окупанти планують форсувати Сіверський Донець.

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...