Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

Метт Стрітфілд з Австралії під час ремонту свого будинку знайшов між двома стінами загадкове послання у пляшці. Виявилося, що воно було там вже майже півсторіччя, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року.

У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони вказали, що цей проєкт був одним із перших втілених у життя після переходу на метричну систему вимірювання.

"Ви точно чули легенди про записки у пляшці, але ніколи не подумаєте, що знайдете таку між стінами власного будинку", – поділився Метт Стрітфілд.

Чоловік опублікував фото знахідки у соцмережах, і зміг розшукати одного з авторів записки – Рона Ніддрі. Будівельник був дуже задоволений тим, що один із залишених ним сувенірів знайшовся, нехай навіть і через 47 років.

Тепер Метт Стрітфілд планує доповнити послання кількома реченнями з 2021 року, описати у них теперішнє життя, та повернути пляшку із запискою назад, коли ремонт закінчиться. Можливе, мине ще 50 чи навіть більше років, поки хтось знайде її знову.


​Зима щипатиме морозом до - 13°: Прогноз погоди на 5 грудня

понеділок, 5 грудень 2022, 6:39

У понеділок у більшості областей України без опадів, лише у Карпатському регіоні вдень місцями невеликий дощ та мокрий сніг. Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр. В північних областях та в Карпатах на дорогах місцями ожеледиця. Віте...

Українцям розповіли, як отримати пенсії та інші соцвиплати, перебуваючи за кордоном, в окупації чи евакуації

неділя, 4 грудень 2022, 23:37

Незважаючи на тимчасову окупацію окремих регіонів країни, а також на те, що багато українців були змушені виїхати за кордон або змінити місце проживання у своїй країні, держава продовжує виплачувати пенсії та інші види соціальної допомоги всім своїм гр...