Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

Метт Стрітфілд з Австралії під час ремонту свого будинку знайшов між двома стінами загадкове послання у пляшці. Виявилося, що воно було там вже майже півсторіччя, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року.

У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони вказали, що цей проєкт був одним із перших втілених у життя після переходу на метричну систему вимірювання.

"Ви точно чули легенди про записки у пляшці, але ніколи не подумаєте, що знайдете таку між стінами власного будинку", – поділився Метт Стрітфілд.

Чоловік опублікував фото знахідки у соцмережах, і зміг розшукати одного з авторів записки – Рона Ніддрі. Будівельник був дуже задоволений тим, що один із залишених ним сувенірів знайшовся, нехай навіть і через 47 років.

Тепер Метт Стрітфілд планує доповнити послання кількома реченнями з 2021 року, описати у них теперішнє життя, та повернути пляшку із запискою назад, коли ремонт закінчиться. Можливе, мине ще 50 чи навіть більше років, поки хтось знайде її знову.


З архіву ПУ. "Її прибрали з телебачення. Ну фіг знає, як там піде далі": Віторган розповів про проблеми в кар'єрі після одруження з Собчак (фото, відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 4:00

Російський актор Максим Віторган заявив, що після весілля з телеведучою Ксенією Собчак перестав на час зніматися в кіно, передають Патріоти України. Так, за словами знаменитості, режисери не стверджували його на ролі у фільмах через обережність. Віторг...

Там його чекають друзі: Як наполегливий козлик вперто просить впустити його до будинку (відео)

понеділок, 29 листопад 2021, 0:32

У США до фермерського будинку наполегливо просився зайти товариський козел. Схоже, тварині було нудно, і вона хотіла провести час із двома собаками, які сиділи вдома. Впертий 13-річний козлик на ім’я Дон Педро живе на фермі Sunflower Farm Creamery у шт...