Залишили напис "Москалі": Невідомі обстріляли магазин у Києві (фото)

Скло магазину «Carlo Pazolini», який розташований на проспекті Перемоги, 19, розстріляли з невідомої зброї.

У ніч на середу, 13 листопада, на проспекті Перемоги, 19 у Києві невідомі розстріляли вітрину взуттєвого магазину Carlo Pazolini. Невстановлені особи пошкодили скло вітрини. Ймовірно, за допомогою вогнепальної зброї, оскільки характер пошкоджень вказує на кульові отвори. Про це повідомляє «Город Киев», передають Патріоти України.

Також перед входом в магазин фарбою на асфальті написано «Москалі». На фотографії видно, що скло магазину «Carlo Pazolini», який розташований на проспекті Перемоги, 19, розстріляли з невідомої зброї. Також перед входом в магазин стрілки написали фарбою «Москалі». Такі ж написи, а також підписи «Кацапи» і «Вата» з'явилися на асфальті перед входом, а також на вітрині кав'ярні «Горький», яка розташована на вулиці Липська, 9а. На даний момент невідомо, хто саме стріляв по склу взуттєвого магазину і писав фарбою зазначені вище напису. Зазначимо, що Carlo Pazolini є російською мережею магазинів.

Хіти тижня. До забобонного Х*йла повертається стара проблема: "Воля бога буде виконана", - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб "вигнати Путіна"

понеділок, 16 грудень 2019, 1:00

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

То чия Кубань?: У мережі поділилися піснею "Сонце низенько" у виконанні місцевого хору (відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 0:22

Якщо на Кубані співають українські пісні, то хто тоді живе на Кубані? Відповідь очевидна. Пісня - це душа народу. Скільки б московські пропаг*ндони не повторювали, що Кубань, як і решта "Малоросії то "рускій мір", прийде час, і все буде вільна Україна,...