Залишились без улюбленого all inclusive: У Туреччині російських туристів, які контактували з хворим на COVID-19, виселили з готелів

Виселятися довелося туристам, які прилетіли до Анталії з Москви 7 вересня.

Російських туристів виселили з деяких готелів в Туреччині через те, що вони під час переїзду з аеропорту Анталії до місця проживання їхали в автобусі з людиною, у якої пізніше виявили COVID-19. Про це повідомило російське агентство "Новий день", передають Патріоти України.

Виселятися довелося туристам, які прилетіли до Анталії з Москви 7 вересня. Зокрема, виселили туристів, які заселилися в готель Fame Residence Kemer на 14 ночей. 10 вересня їм повідомили, що вони перебували в автобусі з людиною, яка захворіла на коронавірус. Туристів ізолювали в номері і взяли у них тест, який змусили сплатити. Наступного дня, незважаючи на негативний результат, їх все одно змусили покинути готель.

Видання повідомило, що росіяни готові були жити в ізольованому номері і навіть відмовитися від харчування за системою all inclusive, але керівництво готелю не погодилося на такий варіант. Туристи в іншому готелі повідомили, що їх залишили, але заборонили покидати номер до моменту від'їзду.

У прес-службі туроператора Anex Tour заявили, що ситуація курується Міністерством охорони здоров'я Туреччини і вплинути на рішення влади російський туроператор не в силах. Однак за його даними, туристів не виселяють. Їм в таких випадках пропонують ізолюватися в номері зі збереженням харчування до моменту від'їзду. Якщо ж тест у них негативний, туристи можуть покинути готель достроково за власним бажанням. Питання про компенсації буде вирішуватися з кожним туристом в індивідуальному порядку.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...