Залишив записку: У райсуді Одеси нацгвардієць вистрелив собі в голову

У понеділок, 29 липня, в Київському районному суді Одеси солдат Національної гвардії України під час несення служби отримав вогнепальне поранення. Про це заявили у прес-службі Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, повідомляють Патріоти України.

Під час несення служби в суді співробітники Нацгвардії почули постріл. В одному з приміщень вони знайшли солдата з вогнепальним пораненням в голову. «Лікарі борються за життя військовослужбовця», - повідомили у відомстві.

За даними Думської, військовослужбовець 34 окремого конвойного батальйону Нацгвардії, уродженець Тернополя, намагався накласти на себе руки. Згідно з повідомленням, на місці виявили передсмертну записку. За даним фактом розпочато службове розслідування.

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...