Залишився без храму: Перший онлайн-священник на Луганщині відпускає гріхи телефоном та проповідує у Facebook (відео)

Володимир Маглена був настоятелем храму у Веселому на Луганщині. А коли вирішив перейти до ПЦУ, то лишився без приміщення.

Священник Володимир Маглена відпускає гріхи у Фейсбуці – ні, це не жарт! Просто Володимир Маглена залишився без храму, коли перейшов до ПЦУ. І вирішив, що церква це не лише стіни, а людям допомагати можна і в інтернеті, зазначають Патріоти України.

Тепер він перший в Україні онлайн-священник. Проповіді читає у фейсбуці, а сповідує в особистих повідомленнях. Постить меми та полюбляє стильний одяг. Володимир Маглена був настоятелем храму у Веселому на Луганщині. А коли вирішив перейти до ПЦУ, то лишився без приміщення. Але не без пастви – охочих допомогти знайшлося багато.

На пожертви купив комп’ютер та всяку техніку. “Церква це не стіни і не цегла, це живі люди”, – каже Володимир Маглена. Тепер літургії проводить онлайн та записує власний подкаст. Донька малює аватарки, а дружина запускає сайт з варениками. На його соціальні мережі підписано 10 000 людей. Це у 10 разів менше, ніж живе у Веселому.

"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...