Замаскувалась під прикрасу: Сова таємно жила на різдвяній ялинці американців протягом тижня (фото, відео)

Проживаюче в американському штаті Джорджія сімейство Ньюманом і не підозрювало, що обзавелося квартиранткою, до тих пір, поки перелякана 10-річна Індія Ньюман не вбігла ввечері в їдальню і не сказала: «Мама, мене налякало ялинкова прикраса».

Спочатку мати школярки Кеті вирішила, що Індія злякалася однієї зі скляних сов, які у великій кількості висіли на дереві. Однак страшним прикрасою виявилася маленька жива сова, яка не зрозуміло яким чином пробралася в будинок і оселилася на різдвяній ялинці. Експерти припустили, що вона жила там вже щонайменше тиждень, коли її присутність було виявлено. Вона явно голодувала, так як виглядала надто худою, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як повідомляє CNN, батьки дівчинки залишили на ніч вікна і двері будинку відчиненими - в надії, що гостя полетить. Однак на ранок знайшли сову на верхівці своєї ялинки - вона не поспішала прощатися з господарями. Зрештою Ньюманом, підгодувати охляли сову курячим м'ясом, довелося викликати фахівців-зоологів, які зловили сову і помістили її в клітину. А Ньюман випустили її на волю, коли настали сутінки.

Кеті запевняє, що до сих пір чує ухання сови ночами. І зізнається, що навіть трохи сумує за нею.

Лідера мітингувальників затримали ще до початку акції: Під стінами Ради сталася сутичка між ФОПами і поліцією (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 11:45

У столиці в четвер, 23 вересня, на площі перед Верховною Радою проходить мітинг підприємців. Станом на 10:30 на акцію зібралися близько 400 осіб, повідомляють Патріоти України. Мітинг мав розпочатися о 10:00, але мітингувальники почали приходити ще о 9...

Оце "покращення"? Ціни на популярний в Україні продукт можуть злетіти на 25%

четвер, 23 вересень 2021, 11:29

До кінця 2021 року популярний серед українців продукт - хліб - може подорожчати від 5 до 25%. Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак, передають Патріоти України. Він назвав причини подорожчання хліба: зростання цін на сировину і...