Замість "Ескулап TV": Ахметов створює новий телеканал

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються.

Компанія "Медіа Група Україна", що належить українському олігарху Рінату Ахметову, запускає новинний канал "Україна 24". Таке рішення було погоджено в четвер, 7 листопада, на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, передають Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі медіа-холдингу, Нацрада переоформила ліцензію телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011"), який входить до складу "Медіа Групи Україна", через зміну логотипу та концепції мовлення. Тепер канал буде називатися "Україна 24" і близько 15 годин його мовлення на добу складуть інформаційні програми.

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються. Медіахолдинг Ріната Ахметова став власником цифрового телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011") на початку 2015 року. Ідея запуску інформаційного мовлення розглядалася ще задовго до цієї покупки.

Хіти тижня. "Має високий спортивний інтелект": Шевченко назвав "дуже розумного футболіста" в збірній України

неділя, 31 травень 2020, 0:35

Загалом у збірній багато хороших гравців, відзначив головний тренер. Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко вважає, що Олександр Зінченко має високий спортивний інтелект, передають Патріоти України з посиланням на VBet. "У нас багато...

Вчені розповіли, як кава впливає на лібідо чоловіків та жінок

неділя, 31 травень 2020, 0:32

Чим рідше ви будете пити каву, тим виразнішим буде її ефект. Вчені зробили безліч відкриттів, які доводять, що кава впливає на організм, як негативно, так і позитивно, зазначають Патріоти України. У всьому потрібно знати міру. Але чи впливає цей напій ...