Замість "Ескулап TV": Ахметов створює новий телеканал

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються.

Компанія "Медіа Група Україна", що належить українському олігарху Рінату Ахметову, запускає новинний канал "Україна 24". Таке рішення було погоджено в четвер, 7 листопада, на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, передають Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі медіа-холдингу, Нацрада переоформила ліцензію телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011"), який входить до складу "Медіа Групи Україна", через зміну логотипу та концепції мовлення. Тепер канал буде називатися "Україна 24" і близько 15 годин його мовлення на добу складуть інформаційні програми.

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються. Медіахолдинг Ріната Ахметова став власником цифрового телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011") на початку 2015 року. Ідея запуску інформаційного мовлення розглядалася ще задовго до цієї покупки.

І це ще війна не закінчилася: У Рівному водій маршрутки нагрубіянив матері загиблого Героя

понеділок, 5 червень 2023, 0:00

У Рівному водій маршрутки відмовив матері загиблого Героя у пільговому проїзді і нагрубіянив їй. Про це повідомила мати загиблого на війні Героя Богдана Гордійчука, рівненська письменниця та журналістка Людмила Марчук, передають Патріоти України. "Якби...

Злодій повернувся на місце злочину та залишив власнику крамниці подарунок (фото)

неділя, 4 червень 2023, 23:50

У столиці Великої Британії Лондоні злодій повернувся на місце злочину, щоб залишити власнику крамниці подарунок - записку та 10 фунтів. Так він перепросив за те, що раніше вкрав морозиво. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Халіл Курт...