Замість "Ескулап TV": Ахметов створює новий телеканал

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються.

Компанія "Медіа Група Україна", що належить українському олігарху Рінату Ахметову, запускає новинний канал "Україна 24". Таке рішення було погоджено в четвер, 7 листопада, на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, передають Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі медіа-холдингу, Нацрада переоформила ліцензію телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011"), який входить до складу "Медіа Групи Україна", через зміну логотипу та концепції мовлення. Тепер канал буде називатися "Україна 24" і близько 15 годин його мовлення на добу складуть інформаційні програми.

В "Медіа Групі Україна" зазначили, що концепція оновленого каналу і його програмна політика ще розробляються. Медіахолдинг Ріната Ахметова став власником цифрового телеканалу "Ескулап TV" (ТОВ "Аспер 2011") на початку 2015 року. Ідея запуску інформаційного мовлення розглядалася ще задовго до цієї покупки.

Хіти тижня. Раптова блокада серця: Андрій Данилко ледь не помер під час недавнього виступу

понеділок, 18 листопад 2019, 12:00

Андрій Данилко ледь не помер під час зйомок новорічного концерту. У 46-річного артиста трапилася блокада серця - різке скорочення серцевого ритму. Як пише видання Clutch, інцидент стався 4 листопада, передають Патріоти України. В цей день проходили зйо...

Резонанс тижня. Вбивство чи нещасний випадок? У Львові на залізничній колії дивно загинув офіцер ЗСУ (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 11:30

У ніч на 11 листопада у Львові на залізничній колії знайшли тіло загиблого підполковника ЗСУ Олексія Тропова. У департаменті з питань цивільного захисту повідомили, що його смерть імовірно наступила через зіткнення з протягом, передають Патріоти Україн...