Замість Іспанії та Греції росіян запрошують на відпочинок... у Зімбабве

Замість Іспанії та Греції росіян запрошують на відпочинок в Зімбабве

Росіяни можуть сміливо обирати Зімбабве як країну для відпочинку і туризму, оскільки існуючі стереотипи про цю країну не відповідають дійсності. Як повідомляють росЗМІ, про це заявив заступник міністра інформації Зімбабве Нік Мангвана, передають Патріоти України.

Чиновник зазначив, що про Зімбабве існує помилковий стереотип, ніби жителі країни поводяться як дикуни. "Люди думають, що ми живемо в джунглях, спимо на деревах і їмо диких тварин. Це все неправда", - заявив Мангвана.

Він закликав росіян сміливо їхати в Зімбабве, тому що там "безпечно, можна ходити з телефоном вулицями" і не потрібно боятися "що вас пограбують".

До повномасштабного вторгнення Росії в Україну країни ЄС були основним напрямком російського туризму. Особливо популярні у росіян були країни Балтії та Фінляндія, а також пляжні курорти Іспанії та Греції.

На тлі повномасштабної війни в Україні натовпи російських туристів в європейських містах стали виглядати недоречно. Євросоюз розірвав договір про спрощений візовий режим з Росією, що автоматично ускладнило отримання шенгенських віз для росіян.

Деякі країни ЄС пішли ще далі - вони перестали видавати росіянам будь-які візи, окрім спеціальних (в основному для в'їзду в гуманітарних цілях - лікування, похорон тощо)

Країни-сусіди Росії також відмовилися пускати на свою територію навіть тих росіян, у яких вже є діючі шенгенські візи. Тобто в'їхати в ЄС найкоротшим шляхом стало неможливо – тільки в об'їзд через Туреччину та інші нейтральні країни. Все це призвело до того, що потік російських туристів до Європи за підсумками 2022 року обвалився в 10 разів.

Рішення прийнято: Сергій Ребров офіційно очолив національну збірну України з футболу

середа, 7 червень 2023, 14:30

49-річний вітчизняний фахівець Сергій Ребров став новим головним тренером національної збірної України з футболу. Презентація наставника триває нині у київському Будинку футболу, передають Патріоти України. Більшість ігрової кар'єри Сергій Ребров про...

Жінка з двома дітьми на даху благають про допомогу: Мережу вразили кадри з окупованих Олешок після підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:28

У тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині після підриву росіянами Каховської ГЕС сталася критична ситуація. Місто практично пішло під воду, а люди марно чекають на допомогу, передають Патріоти України. Бійці однієї з артилерійських бригад ЗСУ, що ни...