Замість Ломоносова: Іменем загиблої в Харкові волонтерки назвали вулицю в Києві

Депутати Київради на засіданні 10 листопада перейменували ще 11 вулиць, назви яких пов’язані з Росією та радянським минулим. Зокрема, вулиця Ломоносова стала вулицею Юлії Здановської. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передають Патріоти України.

21-річна Юлія Здановська загинула 3 березня під час ракетного обстрілу Харківської обласної адміністрації.

"Із 24 лютого 2022 року Юля могла бути будь-де, але обрала залишатись у Харкові і допомагати людям, яких десятки разів за добу накривають ракетними ударами. Останнє повідомлення від Юлі: "Дякую, але я лишаюсь у Харкові до перемоги". Юлечко, вулиця, на якій ти жила у Студмістечку КНУ упродовж навчання в університеті, відтепер носить твоє ім'я", — написали у виші.

Нагадаємо, наприкінці квітня КНУ імені Тараса Шевченка звернувся до мера столиці Віталія Кличка з клопотанням про перейменування вулиці Михайла Ломоносова на вулицю Юлії Здановської (Голосіївський район Києва). Це Студмістечко, у якому мешкають понад 8000 студентів, курсантів, аспірантів та співробітників вишу.

У пам'ять про Юлію Здановську факультет математики Массачусетського технологічного інституту (МІТ) оголосив про організацію безкоштовного освітнього проєкту Yulia’s Dream для талановитих старшокласників (9-11 класи) з України.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...