Замість обіцяних мільйонів: У Чечні сім'ям загиблих кадировців пообіцяли дати мішок картоплі, цибулі та літр олії (фото)

Глава Чечні Рамзан Кадиров "подбав" про родини ліквідованих українськими воїнами кадировців. Вони, запевняють чеченські пропагандисти, отримають допомогу від Фонду Кадирова, передають Патріоти України.

Життя кожного ліквідованого в Україні загарбника в Чечні оцінили в 5 кг рису, кілька кілограмів картоплі та цибулі й літр олії. На це звернув увагу український журналіст Михайло Ткач.

"Канал "Грозный ТВ" зробив сюжет про те, як Кадиров піклується про чеченців і Фонд Кадирова піклується про родини тих, хто пішов вбивати українців, і тих, хто вже загинув в Україні. Вони постелили клейонку, розклали набори на однаковій відстані, познімали і сказали, що повезли по родинах", – зазначив Ткач.

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...