Замість весняного дощу почався... рясний снігопад: До столиці Німеччини повернулася зима (фото, відео)

На короткий час зима повернулася до Берліна і Бранденбургу. У Потсдамі та Берліні в п'ятницю вранці впали великі сніжинки, викликавши недовірливий подив німців. Про це повідомляє Der tagesspiegel, передають Патріоти України.

У Берліні та Бранденбурзі дощ, який йшов з ранку, змінився густим снігопадом, але справжніх снігових ландшафтів немає: земля для цього занадто тепла.

Напередодні німецькі метеорологи прогнозували в столиці дощ і тепло до +9 градусів. Представник Німецької служби погоди (DWD) визнав: "Ми не передбачали цього до такої міри, що були трохи здивовані".

З травня 1983 року метеостанція в Потсдамі повідомляла про травневий сніг тільки три рази. Той факт, що зараз йде сніг, є не наслідком зміни клімату, а нормальним погодним явищем, вважають німецькі синоптики.

Вони зазначають, що квітень був холодним - середня температура впала на 1,3 градуса в порівнянні з періодом з 1961 по 1990 роки та склала близько +6 градусів. А якщо порівнювати з даними останнього десятиліття зниження температури у квітні склало 2,9 градуса.

"Нашу музику все одно багато хто слухає": Російський репер Face розповів, як ставиться до українців (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 23:00

Російський репер Face (Іван Дрьомін) заявив, що політичні розбіжності між державами не повинні якимось чином впливати на відносини між народами цих країн. Артист додав, що йому подобається, як українські шанувальники реагують на нього, і як приймають н...

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...