Замість "загниваючої Європи": Російських туристів радо кличуть у найбільш небезпечну країну світу

У цивілізованому світі не раді туристам з держави-терористки, тож для росіян вигадують "гідні" альтернативи. Одною із таких стала Венесуела - країна з найвищим рівнем злочинності, через що вона вважається найнебезпечнішою у світі, передають Патріоти України.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро захотів розширити авіасполучення з Росією. Про його рішення розповів пропагандистським російським ЗМІ міністр з туризму найнебезпечнішої держави світу Алі Ернесто Падрон Паредес.

Зʼясувалося, що лідер латиноамериканської держави ініціював збільшення кількості авіарейсів між Венесуелою та країною-агресоркою. Це має дозволити росіянам літати до Боліваріанської республіки не лише з Москви, а й з Казані та Санкт-Петербурга. Міністр туризму Венесуели підкреслив, що влада робить ставку на значне зростання турпотоку з РФ.

Для того, щоб на власні очі познайомитися зі злочинністю та небезпекою країни, росіянам доведеться викинути чималу суму. Повідомляється, що навесні цього року вартість туру до Венесуели на 11 ночей з проживанням у 3-зірковому готелі та сніданками складе для володарів ганебного червоного паспорта від 211 000 рублів на двох, тобто близько 90 тисяч гривень.

Зазначимо, що у Венесуелі індекс злочинності становить 83,76, що є найвищим серед усіх країн світу. Високий рівень злочинності пояснюється такими причинами, як корупція в уряді, недосконала судова система та розвал верховенства права. Державний департамент США випустив для Венесуели рекомендацію щодо поїздок 4-го рівня, в якій вказується, що подорожувати в країну небезпечно, і мандрівникам не варто туди їхати.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...