
У ніч на 27 вересня в Кишиневі будівлі уряду і Мінпраці зазнали вандалізму. У цій справі затримали двох осіб, які отримали інструкції в Москві. Про це повідомляє Newsmaker, передають Патріоти України.
Слідство встановило, що в ніч на п’ятницю, 27 вересня, кілька людей вчинили акт вандалізму, заливши двері та стіни будівлі міністерства праці фарбою. За півгодини такі самі дії сталися біля будівлі уряду.
На оприлюдненому молдовською поліцією відео видно, як двоє чоловіків вимазують урядові будівлі жовтою і синьою фарбою. Поліція затримала двох підозрюваних віком 21 і 20 років. Під час допиту у відділенні поліції затримані розповіли, що входили до групи з 20 молодих людей, найнятих для вандалізму щодо державних установ Молдови з метою дестабілізації.
За їхніми словами, тільки за акти вандалізму біля будівлі уряду їм заплатили 5 тисяч євро. Один із підозрюваних стверджує, що він також відповідав за пошук молодих людей для подальшого інструктування в Москві про акції, які планують у Молдові. За його словами, за це їм платили по 500 євро на місяць.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...