Замовили на заручини дочки багатого араба: У Британії виготовили найдорожчий торт у світі (фото)

Модний дизайнер Деббі Вінгхем з Великобританії виготовила найдорожчий торт в світі. Замовником ласощів вартістю майже 50 мільйонів фунтів стерлінгів стала досить багата сім'я арабського походження, яка збиралася відзначити день народження і заручини своєї дочки, повідомляють Патріоти України.

Торт, зроблений у вигляді подіуму довжиною 1,8 метрів, важить 450 кілограмів. Глазур торта включає в себе 5,2 - каратний рожевий діамант, 6,4 - каратний жовтий діамант. Вартість тільки цих 17 дорогоцінних каменів, не рахуючи 4 тисяч інших, більш дрібних, запаморочлива і становить 30 мільйонів фунтів стерлінгів.

На виготовлення випічки пішло 120 кілограмів помадки і 60 кілограмів шоколаду. Робота такого масштабу зайняла 1100 годині.

Кадри наче з пекла: В Індії на берег винесло десятки тіл померлих від коронавірусу (фото 12+)

неділя, 16 травень 2021, 22:15

В Індії на березі річки помітили десятки тіл померлих. Після цього жителів просять не ховати людей на воді, адже усюди в країні фіксують спалахи коронавірусу. Про це пише Daily mail, передають Патріоти України. Зазначається, що тіла померлих вимило на ...

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив