Замучила себе до смерті: Молода українка померла від анорексії - медики були шоковані, побачивши її (фото)

У місті Кам'янка Черкаської області 27-річна дівчина довела себе до голодної смерті. Вона важила менше 30 кілограмів, її в напівнепритомному стані госпіталізували, проте медики не змогли врятувати її. Про це повідомляють "Подробиці", передають Патріоти України.

Дівчину поклали в реанімацію, через тривале голодування її організм абсолютно виснажився. Поступово почали відмовляти органи. Дізнатися у неї, що сталося - медики так і не змогли.

"Її свідомість була сплутана і на одне і то саме питання протягом кількох годин - вона давала різні відповіді, можливо це через те, що були порушені обмін речовин і живлення мозку. Такі розлади обміну речовин, вона може вже й не могла адекватно сприймати реальність ", - сказав завідувач відділенням анестезіології Кам'янської ЦРЛ Іван Олійник.

У Олени Дроботенко була остання стадія анорексії. В організмі почалися незворотні процеси. Батьки дівчини шоковані її смертю і відмовилися розповісти, чому дочка голодувала. Це фото іншої дівчини, які дають уявлення про те, як Олена виглядала в останні дні свого життя.

За словами сусідів, дівчина завжди була худенькою. Деякий час вона працювала дитячим психологом районної лікарні, але звільнилася два роки тому. Її колишні колеги дуже здивовані тим, що сталося, адже до анорексії призводять психологічні проблеми. Люди або женуться за ідеальною фігурою, або мають нервові розлади. За статистикою, 20% хворих на анорексію вмирають.

"Рухає руками і ногами": Екс-в'язень Кремля Балух прийшов до тями після важкого побиття і коми

четвер, 1 жовтень 2020, 19:58

Колишній політв'язень Кремля, кримчанин Володимир Балух, який після побиття в Києві, перебував у медикаментозному сні, прийшов до тями. Про це у Facebook повідомила народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко, інформують Патріоти Ук...

"Реагує, як чоловік": Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на появу сестрички (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 19:45

За словами співачки, вона обговорює серйозні теми з сином, дає йому можливість висловитися і прислухається до його думки. Популярна співачка Тіна Кароль, яка заявила про готовність усиновити дитину, розповіла про реакцію 11-річного сина Веніаміна на мо...