"Занадто гарно": Тіна Кароль зачарувала шанувальників чуттєвим фото

Українська співачка Тіна Кароль давно стала визнаним втіленням жіночності та сексуальності. Її образи завжди вражають фанатів своєю вишуканістю, передають Патріоти України.

Ось і на свіжому фото в Instagram співачка з'явилася в дуже чуттєвому та сексуальному луці. Артистка позувала в шовковій комбінації молочного кольору, демонструючи оголену спину. При цьому вона повернулася до камери обличчям, демонструючи пухкі губи.

Знімок викликав справжнє захоплення у шанувальників співачки. "Стільки краси", "Дуже гарно", "Дуже красива", - написали їй в коментарях.


Як зміняться ціни на квартири в Україні і де буде найбільший попит: Експертка дала відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:22

В Україні ціни на нерухомість у 2024 році, ймовірно, падатимуть не будуть, більше того, вони будуть лише зростати. Але швидкість відновлення ринку нерухомості напряму залежатиме від ситуації на фронті. Про це розповіла юристка у сфері містобудування та...

Забули зачинити вікно: У Чехії номер із туристами заполонили кажани (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:50

Пара туристів, яка приїхала в Чехію та зупинилася в тризірковому готелі Art Nouveau Sloven у місті Пльзень, дуже сильно пошкодувала, що залишила на ніч відчиненим вікно в номері 212. Вони також відчинили двері, які ведуть у коридор, через виснажливу сп...