
Прокурорка вимагала для Холодного максимального покарання – 8 років ув'язнення. Він визнав провину, але просив про пом'якшення вироку. Адвокат стверджує, що підсудний протягом двох років не працював через те, що не міг влаштуватися. Тож він не отримував доходу, щоб допомагати постраждалим або забезпечувати родину.
Водночас Холодний все ж має виплатити 249 тисяч гривень на лікування постраждалих. Нагадаємо, що внаслідок наїзду авто Холодного у двох дівчат ампутували по одній нозі, у третьої були переламані ноги.
Крім ув’язнення, суд заборонив майору сідати за кермо авто до трьох років. Змінився і запобіжний захід — суд ухвалив взяти обвинуваченого під варту. Суд визнав чоловіка винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження потерпілим.
Нагадаємо, влітку 2020 року у Києві нетверезий Володимир Холодний автівкою збив трьох курсанток. До столичного воєнного госпіталю дівчат привезли із тяжкими травмами. 46-річного кермувальника затримали. У поліції підтвердили, що водій у стані сп'яніння, не впоравшись із керуванням, скоїв наїзд на трьох студенток-медикинь військового вишу, які стояли біля будівлі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...