Запах наддержав'я: На Росії урочисто відкрили дерев'яний вуличний туалет з вигрібною ямою

Близько половини росіян досі регулярно насолоджуються амбре вигрібних ям, а ватерклозет без запаху лайна безусловна привілигія ніжних московських дуп

У російському місті Ангарськ, що на великому притоку головної ріки Сибіру Єнисею, відбулося урочисте відкриття туалету для водіїв автобусів, які прямують за маршрутом №7, зазначають Патріоти України.

З цієї нагоди дерев'яну кабінку прикрасили повітряними кульками. Про це інформує "24" канал".

Повідомлення про святкову подію опублікували на сайті місцевої спілки водіїв громадського транспорту. Сама церемонія відбулася, як годиться, урочисто, і з кульками.

Хоча сама дерев'яна кабінка на кінцевій зупинці стала подарунком для водіїв від перевізника, грошей на рукомийник вже забракло. Його водії встановлювали за свої гроші.

Туалет - спеціально для водіїв. Пасажири ним, очевидно, користуватися не зможуть. - У Наддержаві досі все дуже нормовано, що їсти і де ср*ти.

Журналіст Ілля Варламов зазначив, що логічно було б встановити нормальний теплий громадський туалет для всіх. І рукомийник мав би бути в приміщенні, а не на зовні.

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...