Запах наддержав'я: На Росії урочисто відкрили дерев'яний вуличний туалет з вигрібною ямою

Близько половини росіян досі регулярно насолоджуються амбре вигрібних ям, а ватерклозет без запаху лайна безусловна привілигія ніжних московських дуп

У російському місті Ангарськ, що на великому притоку головної ріки Сибіру Єнисею, відбулося урочисте відкриття туалету для водіїв автобусів, які прямують за маршрутом №7, зазначають Патріоти України.

З цієї нагоди дерев'яну кабінку прикрасили повітряними кульками. Про це інформує "24" канал".

Повідомлення про святкову подію опублікували на сайті місцевої спілки водіїв громадського транспорту. Сама церемонія відбулася, як годиться, урочисто, і з кульками.

Хоча сама дерев'яна кабінка на кінцевій зупинці стала подарунком для водіїв від перевізника, грошей на рукомийник вже забракло. Його водії встановлювали за свої гроші.

Туалет - спеціально для водіїв. Пасажири ним, очевидно, користуватися не зможуть. - У Наддержаві досі все дуже нормовано, що їсти і де ср*ти.

Журналіст Ілля Варламов зазначив, що логічно було б встановити нормальний теплий громадський туалет для всіх. І рукомийник мав би бути в приміщенні, а не на зовні.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...