Запах наддержав'я: На Росії урочисто відкрили дерев'яний вуличний туалет з вигрібною ямою

Близько половини росіян досі регулярно насолоджуються амбре вигрібних ям, а ватерклозет без запаху лайна безусловна привілигія ніжних московських дуп

У російському місті Ангарськ, що на великому притоку головної ріки Сибіру Єнисею, відбулося урочисте відкриття туалету для водіїв автобусів, які прямують за маршрутом №7, зазначають Патріоти України.

З цієї нагоди дерев'яну кабінку прикрасили повітряними кульками. Про це інформує "24" канал".

Повідомлення про святкову подію опублікували на сайті місцевої спілки водіїв громадського транспорту. Сама церемонія відбулася, як годиться, урочисто, і з кульками.

Хоча сама дерев'яна кабінка на кінцевій зупинці стала подарунком для водіїв від перевізника, грошей на рукомийник вже забракло. Його водії встановлювали за свої гроші.

Туалет - спеціально для водіїв. Пасажири ним, очевидно, користуватися не зможуть. - У Наддержаві досі все дуже нормовано, що їсти і де ср*ти.

Журналіст Ілля Варламов зазначив, що логічно було б встановити нормальний теплий громадський туалет для всіх. І рукомийник мав би бути в приміщенні, а не на зовні.

Не було шансів? У Нідерландах уперше провели евтаназію дитині до 12 років

четвер, 25 червень 2026, 18:44

У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. Про це повідомила Мі...

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...