
У російському місті Ангарськ, що на великому притоку головної ріки Сибіру Єнисею, відбулося урочисте відкриття туалету для водіїв автобусів, які прямують за маршрутом №7, зазначають Патріоти України.
З цієї нагоди дерев'яну кабінку прикрасили повітряними кульками. Про це інформує "24" канал".
Повідомлення про святкову подію опублікували на сайті місцевої спілки водіїв громадського транспорту. Сама церемонія відбулася, як годиться, урочисто, і з кульками.
Хоча сама дерев'яна кабінка на кінцевій зупинці стала подарунком для водіїв від перевізника, грошей на рукомийник вже забракло. Його водії встановлювали за свої гроші.
Туалет - спеціально для водіїв. Пасажири ним, очевидно, користуватися не зможуть. - У Наддержаві досі все дуже нормовано, що їсти і де ср*ти.
Журналіст Ілля Варламов зазначив, що логічно було б встановити нормальний теплий громадський туалет для всіх. І рукомийник мав би бути в приміщенні, а не на зовні.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...