
У російському місті Ангарськ, що на великому притоку головної ріки Сибіру Єнисею, відбулося урочисте відкриття туалету для водіїв автобусів, які прямують за маршрутом №7, зазначають Патріоти України.
З цієї нагоди дерев'яну кабінку прикрасили повітряними кульками. Про це інформує "24" канал".
Повідомлення про святкову подію опублікували на сайті місцевої спілки водіїв громадського транспорту. Сама церемонія відбулася, як годиться, урочисто, і з кульками.
Хоча сама дерев'яна кабінка на кінцевій зупинці стала подарунком для водіїв від перевізника, грошей на рукомийник вже забракло. Його водії встановлювали за свої гроші.
Туалет - спеціально для водіїв. Пасажири ним, очевидно, користуватися не зможуть. - У Наддержаві досі все дуже нормовано, що їсти і де ср*ти.
Журналіст Ілля Варламов зазначив, що логічно було б встановити нормальний теплий громадський туалет для всіх. І рукомийник мав би бути в приміщенні, а не на зовні.
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...