
Швидкісний поїзд "Інтерсіті" сполученням Дніпро — Київ в п'ятницю, 31 травня, зламався на шляху до столиці. Про надзвичайну подію повідомив пасажир Андрій Палкін на сторінці у Facebook, уточнивши, що аварія сталася в районі селища Карнаухівка Дніпропетровської області, передають Патріоти України.
"Стали в полі. Контактний провід обірваний, поїзд продовжувати рух не може, двері забоковані. Жесть", — написав він.

Пізніше пасажир у коментарі до посту зазначив, що поїзд рушив і прибуде із запізненням. "Запізнився вже усюди", - обурено констатував пасажир.
На заплавних озерах Острів Хортиця помітили рідкісного птаха — рожевого пелікана, який занесений до Червоної книги України. Незвичайного гостя зафіксували співробітники сектору охорони природи. Про це розповіли на сторінці у Фейсбук Національного запов...
Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...