
На Луганщині знайшли незвичайний спосіб для розв'язання злободенних проблем з ямами на дорогах. У Сєвєродонецьку вибоїну засипали зліпками щелеп, втомившись чекати "милостей" від шляховиків, передають Патріоти України.
"Стоматологи чи комунальники? Хто класно відремонтував квартальну дорогу зліпками зубів?", – таким підписом супроводили фотографії, розміщені у фейсбук-групі "Регіон 13 / Новини Луганської області", яку ведуть у Сєвєродонецьку.
На знімках можна бачити, що ями в асфальті заповнені предметами, які дійсно сильно схожі на зліпки щелеп, які роблять ортодонти. У коментарях користувачі жартують про те, що дорогу не полагодили, а "запломбували". За словами місцевих жителів, на даній ділянці стоматологи постійно намагаються розв'язувати проблему з ямами своїми силами.


На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...