"Запломбували": На Луганщині ями на дорозі засипали зліпками щелеп

На Луганщині знайшли незвичайний спосіб для розв'язання злободенних проблем з ямами на дорогах. У Сєвєродонецьку вибоїну засипали зліпками щелеп, втомившись чекати "милостей" від шляховиків, передають Патріоти України.

"Стоматологи чи комунальники? Хто класно відремонтував квартальну дорогу зліпками зубів?", – таким підписом супроводили фотографії, розміщені у фейсбук-групі "Регіон 13 / Новини Луганської області", яку ведуть у Сєвєродонецьку.

На знімках можна бачити, що ями в асфальті заповнені предметами, які дійсно сильно схожі на зліпки щелеп, які роблять ортодонти. У коментарях користувачі жартують про те, що дорогу не полагодили, а "запломбували". За словами місцевих жителів, на даній ділянці стоматологи постійно намагаються розв'язувати проблему з ямами своїми силами.


Жодна машина не пропустила "швидку": У Слов'янську лікарі не змогли врятувати 3-річну дитину

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:28

У Слов'янську Донецької області в результаті пожежі в приватному будинку загинула 3-річний дитина. Медики розповіли, що хлопчика можна б врятувати, передають Патріоти України. Трагічний інцидент стався 1 грудня, а першу допомогу дитині надали співробіт...

На курорті під Одесою будують дзеркальний туалет: Як виглядає це "диво" за 3 мільйони (фото)

п’ятниця, 3 грудень 2021, 16:44

У курортному місті Одеської області місті Южне будують дзеркальний туалет. Власне, дзеркальними вирішили зробити стіни цього "дива" архітектури. Зараз фасад вже зведений, і йдуть роботи з підведення вбиральні до комунікацій. Про це пише Suspilne, пере...