
На Луганщині знайшли незвичайний спосіб для розв'язання злободенних проблем з ямами на дорогах. У Сєвєродонецьку вибоїну засипали зліпками щелеп, втомившись чекати "милостей" від шляховиків, передають Патріоти України.
"Стоматологи чи комунальники? Хто класно відремонтував квартальну дорогу зліпками зубів?", – таким підписом супроводили фотографії, розміщені у фейсбук-групі "Регіон 13 / Новини Луганської області", яку ведуть у Сєвєродонецьку.
На знімках можна бачити, що ями в асфальті заповнені предметами, які дійсно сильно схожі на зліпки щелеп, які роблять ортодонти. У коментарях користувачі жартують про те, що дорогу не полагодили, а "запломбували". За словами місцевих жителів, на даній ділянці стоматологи постійно намагаються розв'язувати проблему з ямами своїми силами.


Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...