Запуск нового газопроводу Росією висміяли влучною карикатурою

Запуск Росією нового східного газогону "Сила Сибіру", який має імпортувати блакитне паливо до Китаю, висміяли влучною карикатурою. Малюнок розмістило видання Deutsche Welle у Twitter, передають Патріоти України.

На карикатурі Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпінь смакує блакитний коктейль із трубочки, на якій написана назва газогону. Таким чином автор натякає, що вигоду від нового проекту отримає китайська сторона і аж ніяк не пересічні платники податків, за кошти яких і велися роботи по спорудженню нового газогону.

Політичні карикатури російського художника Сергія Йолкіна - автора малюнку - майже щодня з'являються на онлайн-сторінках медіакомпанії Deutsche Welle. У травні 2017 року він став одним із лауреатів премії незалежної журналістики в Східній Європі Free Media Award, якою фонд Fritt Ord в Осло і фонд Die Zeit-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius в Гамбурзі нагороджують незалежних журналістів і ЗМІ.

Хіти тижня. А тепер, Росіє, почуй українців Зеленого Клину!

вівторок, 11 серпень 2020, 2:00

Перш ніж висовувати вимоги по Східному Донбасу. Тут дорогий наш Леонід Макарович Кравчук знову вибився на найвищу бантину влади. Так давно і наполегливо він цього хотів, бідняга. Вважайте, що всі 26 років, після провальних для нього президентських пере...

Хіти тижня. Дільничних в Україні замінять шерифи: У Авакова анонсували гучну реформу

вівторок, 11 серпень 2020, 1:00

У Україні реформують інститут дільничного - його поступово будут заміняти поліцейські громади, які працюватимуть за аналогією з шерифом. Про це в ефірі каналу Україна 24 розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко. Пол...