Дрон може злітати з будь-якої злітно-посадкової смуги, досягаючи великої висоти, де він розгортає другу ступінь. Після цього він запускає ракету на низьку навколоземну орбіту і летить назад на свою злітно-посадкову смугу. Він приземляється, а потім припарковується в підвісці.
Очікується, що першим запуском супутника з використанням Ravn X стане місія по запуску малого супутника ASLON-45 США в 2021 році.
Як відзначили в компанії-розробнику Aevum, ця технологія дозволяє відправляти супутники на орбіту без пілота, стартового майданчика або масивної ракети.
Дрон має довжину близько двох шкільних автобусів і може автономно перевозити супутники вагою до 500 кг без використання дорогої інфраструктури.
Розробники кажуть, що крім військових цілей, безпілотна ракета-носій може допомогти вченим швидко і дешево вивести датчики на орбіту для експериментів і досліджень.
"Ravn X - єдина невелика ракета-носій, яка була побудована з нуля для багаторазового використання - 70% багаторазового використання відразу після виходу, і до 95% в найближчому майбутньому можна буде використовувати повторно. Після доставки на низьку навколоземну орбіту БПЛА просто повертається на Землю, автономно благополучно приземлившись на злітно-посадковій смузі і паркується в ангарі ", - зазначив сказав Джей Скайлус, засновник і генеральний директор Aevum.
Хоча трагедія сталася не в Українських Карпатах. Однак недалеко від нашого кордону. З Польщі, Словаччини та Румунії надходить все більше повідомлень про ведмежу небезпеку. У Польщі неподалік Бещадського національного парку, що поряд кордону зі Словаччи...
У Франції почався суд над 24-річним мешканцем міста Лібурн, який упродовж чотирьох років ловив їжаків і утримував їх у клітках, аби знімати контент для TikTok, передають Патріоти України. Як повідомляє France Bleu, чоловік використав для цього понад 25...