Прокурор Голосіївського району Артем Ясь не задекларував квартиру в Києві за 5 млн грн, яку купив у 2016 році. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції". Живе правоохоронець у столиці в будинку по вулиці Феодосійській, 2л у тому ж Голосіївському районі, передають Патріоти України.
"Квартира, де Ясь проживає разом із дружиною, придбана в 2016 році і записана на його тещу. Саме з цього будинку прокурора забирають на службовій машині на роботу і там же на внутрішній парковці стоїть його власне авто. Площа приміщення – понад 100 квадратних метрів. Орієнтовна вартість такого житла – близько 5 млн грн", – розповів правозахисник ГО "Стоп корупції"Роман Литвин.
Цікаво, що за декларацією прокурора можна зробити висновок про його досить скромне життя. Кілька років поспіль він вносив у документ лише дані про зарплату і авто. Ні квартири, ні будинку, ні земельної ділянки, ні навіть гаража для машин у Яся нібито не було.
Артем Ясь – син люстрованого заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури. Він працює в прокуратурі Голосієво з 2015 року. Причому, за інформацією видання "Прокурорська правда", спочатку його шанси очолити Голосіївську прокуратуру були невеликі. Лише на третьому етапі, за результатами "психологічного тесту" і співбесіди, він дивовижним чином увійшов до першої трійки.
За цей час прокурор вже засвітився в ряді корупційних скандалів. Його підозрюють у сприянні чиновниками Бучі та Ірпеня, яких звинувачували у привласненні ласих земельних ділянок під Києвом.
Також Ясь може бути причетний до кришування точки незаконного видобутку піску в Києві. Браконьєри з фірми "Мостобуд" безперешкодно займаються нелегальним бізнесом протягом декількох років. При цьому прокурору району відомо про незаконний об'єкт. Однак ніяких дій для ліквідації бізнесу, незважаючи на обіцянки громадським активістам, Ясь так і не вчинив.
Суд на Одещині призначив 10 років позбавлення волі раніше судимому військовослужбовцю, який спочатку самовільно залишив місце служби, а потім зарубав та пограбував жінку, яка здавала йому житло. Про це стало відомо з вироку Ананьївського районного суду...
Ці види потребують особливої охорони, оскільки через свій привабливий вигляд можуть відловлюватися людьми заради розваги, або для колекціонування. Про це повідомили на сторінці природного заповідника "Медобори", передають Патріоти України. Масовий літ ...