Заради цього треба жити і воювати: Маленький Ярик із Краматорська зворушив до сліз, слухаючи Гімн України (відео)

Мережу облетіло відео, де маленький хлопчик чуттєво слухає Гімн України. Він буквально відчув кожне слово та показав свою повагу до українського народу, передають Патріоти України.

Маленького патріота звуть Ярик, і раніше він жив у Краматорську Донецької області. "Це маленький Ярик із Краматорська... Майбутнє України у надійних руках! Перемога буде за нами!" – йдеться у повідомленні.

На відео хлопчик по-справжньому насолоджується Гімном України, вслухаючись у кожне слово. Саме заради таких дітей варто воювати й захищати нашу країну.

У мерії Енергодара закликали мешканців залишити місто через загрозливу ситуацію на ЗАЕС

четвер, 8 червень 2023, 1:50

Ситуація на Запорізькій АЕС може вийти з-під контролю у будь-який момент, тому мешканцям Енергодара краще залишити місто. Про це заявив перший заступник мера Енергодара Іван Самойдюк у коментарі Радіо Свобода. "Можуть чи не можуть вони погрожувати авар...

У небі над Північною Ірландією з’явилося "око Бога". Науковці не забарилися з поясненнями (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 0:55

У небі над Великою Британією нещодавно помітили незвичайне і надзвичайно рідкісне явище. В народі йому дали поетичну назву "око Бога", адже явище має вигляд ореолу, або ж гало навколо сонця, яке за своєю формою дійсно нагадує величезне око. . Саме яви...