"Зараз Трампу подзвоню": Кличко відповів на тролінг Богдана власним мемом


Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував, як ставиться до жартів з нецензурною лайкою глави Офісу президента Андрія Богдана про себе. Віталій Кличко прокоментував інцидент мемом theБабелю, повідомляють Патріоти України.

У відповідь на запитання кореспондентки Кличко надіслав мем про себе та ексмера Нью-Йорка й адвоката Трампа Рудольфа Джуліані. В основі мема - фото Кличка з Джуліані у США, де вони нещодавно зустрічалися. Джуліані нібито говорить: "Зараз Трампу подзвоню щодо цього чорта..."

Схожу фразу раніше сказав президент Володимир Зеленський, коли вигнав із робочої зустрічі в Борисполі секретаря місцевої міськради Ярослава Годунка. Тоді Зеленський сказав: "Зараз [в. о. голови Служби безпеки Івану] Баканову подзвоню щодо цього чорта".

Жодних інших коментарів Кличко не надав. Раніше глава Офісу президента Андрій Богдан розмістив у своєму Facebook мем про Віталія Кличка.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...