"Кажуть, що коли люди не визнають свої помилки - це погано, а коли вони визнають помилки - це, мабуть, добре. Так от, я хочу сказати особисто за себе. Коли я вперше почув про те, що хочуть закрити храми і не пускати туди людей, в мені заграла внутрішня гординя, яка сказала мені: "Олександре, як же так, закриють храми, швидко щось роби".
Я сказав: "Люди, йдіть у храми". Я не відмовляюся від своїх слів, я скажу вам те ж саме. Але на даний момент ситуація складна в тому плані, що все закривають і посилюють карантин", - сказав Усик. "Так ось про що я хочу попросити весь здоровий православний народ, який вже скучив за службами, за причастям, за всією тією благодаттю, яку ми отримуємо від нашого небесного батька. Друзі, давайте зберемося сьогодні, поставимо свічку і помолимося вдома, з родиною або на самоті", - додав боксер.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...