"Кажуть, що коли люди не визнають свої помилки - це погано, а коли вони визнають помилки - це, мабуть, добре. Так от, я хочу сказати особисто за себе. Коли я вперше почув про те, що хочуть закрити храми і не пускати туди людей, в мені заграла внутрішня гординя, яка сказала мені: "Олександре, як же так, закриють храми, швидко щось роби".
Я сказав: "Люди, йдіть у храми". Я не відмовляюся від своїх слів, я скажу вам те ж саме. Але на даний момент ситуація складна в тому плані, що все закривають і посилюють карантин", - сказав Усик. "Так ось про що я хочу попросити весь здоровий православний народ, який вже скучив за службами, за причастям, за всією тією благодаттю, яку ми отримуємо від нашого небесного батька. Друзі, давайте зберемося сьогодні, поставимо свічку і помолимося вдома, з родиною або на самоті", - додав боксер.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...