"Кажуть, що коли люди не визнають свої помилки - це погано, а коли вони визнають помилки - це, мабуть, добре. Так от, я хочу сказати особисто за себе. Коли я вперше почув про те, що хочуть закрити храми і не пускати туди людей, в мені заграла внутрішня гординя, яка сказала мені: "Олександре, як же так, закриють храми, швидко щось роби".
Я сказав: "Люди, йдіть у храми". Я не відмовляюся від своїх слів, я скажу вам те ж саме. Але на даний момент ситуація складна в тому плані, що все закривають і посилюють карантин", - сказав Усик. "Так ось про що я хочу попросити весь здоровий православний народ, який вже скучив за службами, за причастям, за всією тією благодаттю, яку ми отримуємо від нашого небесного батька. Друзі, давайте зберемося сьогодні, поставимо свічку і помолимося вдома, з родиною або на самоті", - додав боксер.
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...