Заражених побільшало: Коронавірус прийшов у дві нові області України

Раніше коронавірус було виявлено в Чернівецькій, Житомирській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській областях і в місті Києві, але на цьому він не зупинився...

Станом на 20:00 20 березня в Україні було підтверджено інформацію про 30 випадків захворювання на коронавірус: в тому рахунку по одному новому хворому в Харківській і Львівській областях. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, передають Патріоти України.

"Один новий випадок зафіксовано в Івано-Франківській області, один - в Харківській, один - у Львівській", - йдеться в повідомленні.

Для Харківської та Львівської областей - це перші випадки захворювання. Раніше коронавірус було виявлено в Чернівецькій, Житомирській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській областях і в місті Києві.

Всього МОЗ підтвердило 29 випадків захворювання, проте про ще один новий випадок в Київській області повідомив в.о. голови Київської ОДА Василь Володін.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...