Заразився від хазяйки: У Гонконзі помер пес, в якого виявили коронавірус (відео)

17-річний померанський шпіц, власницею якого була жінка, яка одужала після коронавірусу, з 26 лютого перебував під примусовим карантином у державній установі.

У Гонконзі єдиний собака, у якого був діагностований коронавірус, помер після того, як його вилікували і повернули додому, повідомляють Патріоти України із посиланням на South China Morning Post.

17-річний померанський шпіц, власницею якого була жінка, яка одужала після коронавірусу, з 26 лютого перебував під примусовим карантином у державній установі. Його повернули додому 14 березня. 60-річна господиня собаки повідомила владі, що тварина померла 16 березня. При цьому жінка відмовляється від того, щоб собаці провели розтин і дізналися причину смерті.

Зазначається, що під час карантину шпіцові було зроблено п'ять тестів. Сама господиня пса перехворіла на коронавірус. Вона була госпіталізована 25 лютого. Одужавши, повернулася додому 8 березня. Вважається, що тварина заразилася від господині.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Це здивує! Соціологи назвали несподівану причину падіння народжуваності в КНР

середа, 24 червень 2026, 14:58

Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...