
У Гонконзі єдиний собака, у якого був діагностований коронавірус, помер після того, як його вилікували і повернули додому, повідомляють Патріоти України із посиланням на South China Morning Post.
17-річний померанський шпіц, власницею якого була жінка, яка одужала після коронавірусу, з 26 лютого перебував під примусовим карантином у державній установі. Його повернули додому 14 березня. 60-річна господиня собаки повідомила владі, що тварина померла 16 березня. При цьому жінка відмовляється від того, щоб собаці провели розтин і дізналися причину смерті.
Зазначається, що під час карантину шпіцові було зроблено п'ять тестів. Сама господиня пса перехворіла на коронавірус. Вона була госпіталізована 25 лютого. Одужавши, повернулася додому 8 березня. Вважається, що тварина заразилася від господині.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...