"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві.

У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv.

Як зазначив в.о. генерального директора “Київзеленбуду” Олексій Король, реалізовувати проекти громадського бюджету завжди цікаво, особливо якщо вони сучасні та екологічні.

За його словами, два проекти перемогли й обидва вони стосувалися вулиці Політехнічної (№2249 «Політех майбутнього» та №2178 «Благоустрій вул. Політехнічної»).

Відзначається, що тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...