Заробітчанам на замітку: Де можна перетнути кордон із Польщею пішки і на авто

Перетнути кордон із Польщею пішки можна через пункт пропуску "Шегині", який відкрився в ніч на 16 травня. Польська сторона здійснює пропуск виключно піших громадян, оформлення автомобілів, як легкових так і вантажних, не проводиться, передають Патріоти України.

Прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко нагадав, що раніше українські громадяни прибували в пішому порядку й на інші пункти пропуску, там їх переправлення через кордон здійснювалося спеціальними автобусами, але зараз ця можливість закривається.

У ПП "Краковець" таке сполучення вже припинено: польська сторона всіх перенаправляє на "Шегині". "У пункті пропуску "Ягодин" ситуація така: польській стороні потрібно якийсь час, щоб проінформувати громадян про закриття пропуску в пішому порядку, тому поки автобуси курсують, але згодом це буде припинено. Тому громадянам, які подорожують, треба це врахувати. На "Раві-Руській" не фіксується прибуття людей у пішому порядку", – зазначив Демченко.

Зате в трьох перерахованих вище пунктах пропуску можна перетнути кордон на автомобілі, що неможливо в "Шегинях". Спікер прикордонної служби додав, що ситуація в ПП "Шегині" спокійна, скупчення людей немає, забезпечується необхідна дистанція при перетині кордону. Також здійснюється температурний скринінг.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...