Заробітки обернулися бідою: У Польщі на будівництві заробітчанина з України на смерть привалило стіною

У Польщі у місті Погоже Сілезького воєводства на будівництві стався нещасний випадок - загинув 56-річний громадянин України, який розбирав нежитлове приміщення. Про пoвідoмляє Yavp.pl, передають Патріоти України.

Подія сталася під час розбирання старого нежитлового приміщення. Раптово завалилася одна з внутрішніх стін, яка придавила 56-річного українця. Внаслідок отриманих травм чоловік помер на місці. Причини та обставини нещасного випадку зараз розслідуються прокуратурою. Наразі відомо, що чоловік працював офіційно і роботи з розбирання приміщення проводилися легально.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...