"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, передають Патріоти України.

«Звичайно, у нас немає жодних помічників, у нас немає жодних водіїв… Може зараз, знаєш, говорити про те, що багато хто так жив, але ми так не жили. Ми багато заробляли та створювали робочі місця. Багато працювали», – згадує Полякова.

Співачка розповіла, що витратила всі зароблені гроші на ремонт та вклала у кілька проектів. «Багато людей мені кажуть: «Де ж усі ці гроші, які ви заробляли?». А ти знаєш, я ж не зробила жодної кубишки. У мене ж було будівництво. Я тільки-но поставила нові вікна, уявляєте, так? Що таке зараз у Києві, який бомбять, поставити за дикі гроші нові вікна. І я кажу своїй хатній робітниці: «Танечка, прийдіть будь ласка, заклейте ізолентою». Вона мені каже: «Олю, ви уявляєте обсяг цього вікна? Як ось цю вітрину за дикі бабки заклеїти?». Звісно, це все неможливо. Вкладала у шоу, вклала у кіно. Я фільм зняла. Ми тільки-но з Олегом Винником записали дует і зняли неймовірно дорогий-крутий кліп на пісню Довгі ноги, яка мала вийти 8 Березня. І, звичайно, вона не вийшла 8 березня і навряд чи вийде взагалі», - зізнається Полякова.

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...

"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:14

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь ...