
У Житомирській області Начальник служби логістики здав у ломбарди та продав через інтернет 8 тепловізорів та 60 камер нічного бачення. Про це інформує пресслужба Державного бюро розслідувань, передають Патріоти України.
Зазначається, що частина з цього обладнання була куплена за кошти волонтерів. "Військовий мав доступ до місця зберігання техніки частини і привласнив 60 камер нічного бачення та 8 тепловізорів різних моделей, частина з яких була придбана за кошти волонтерів. Офіцер продавав техніку через Інтернет та здавав у місцеві ломбарди", - йдеться у повідомленні.
Зловмиснику вдалося продати техніки на 3,2 млн грн. Під час розслідування він повністю відшкодував кошти. Офіцера обвинувачують у привласненні військового майна (ч. 4 ст. 410 КК України). Покарання за цією статтею - до 15 років позбавлення волі.

Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...