Засекречена за часів "холодної війни" ділянка: Журналісти розповіли про "невидиму" до катастрофи частину Чорнобиля (відео)

Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї.

У "Чорнобилі 2" жили військові та їхні родини. Фото: соцмережі.

На території Чорнобиля є засекречена ділянка під назвою "Чорнобиль 2", де жили військові, які мали обслуговувати радіолокаційну станцію "Дуга", створену радянською владою за часів холодної війни. Про це йдеться в сюжеті "2+2", передають Патріоти України.

"Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї. На картах він ніяк не значився, іноді писали, що це недіючий піонертабір.

На в'їзді на секретну цю дорогу стояв шлагбаум таблиці: "Стій! Прохід заборонено! Ведеться вогонь на ураження", - розповів гід по Чорнобильській зоні відчуження Тимур Задорожній.

Основним завданням військових було обслуговування радіолокаційної станції "Дуга": 26 тонн металу утворює антенний комплекс заввишки майже 150 метрів. Станція була створена під час холодної війни. На її спорудження влада СРСР витратила понад 7 млрд. радянських рублів.

Дов Сілвер не розгубився: З'явилося відео втечі "наркокороля" від СБУ

неділя, 18 серпень 2019, 18:55

Схоже, що причиною став прикордонник (або працівник аеропорту), який не хотів пускати співробітника СБУ до терміналу. Камери спостереження в аеропорту "Бориспіль" зафіксували момент втечі громадянина Ізраїлю, Амоса Дов Сілвера, засновника мережі пошире...

Хіти тижня. "Супер Тукано", или Поможет ли на Донбассе антипартизанский американский штурмовик", - Жирохов

неділя, 18 серпень 2019, 18:00

"После прихода новой команды во власть вполне очевидно, что происходит некоторая заморозка реформ практически во всех сферах", - пише у своєму блозі Михайло Жирохов, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Однако для воюющей страны достаточно кр...