Засекречена за часів "холодної війни" ділянка: Журналісти розповіли про "невидиму" до катастрофи частину Чорнобиля (відео)

Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї.

У "Чорнобилі 2" жили військові та їхні родини. Фото: соцмережі.

На території Чорнобиля є засекречена ділянка під назвою "Чорнобиль 2", де жили військові, які мали обслуговувати радіолокаційну станцію "Дуга", створену радянською владою за часів холодної війни. Про це йдеться в сюжеті "2+2", передають Патріоти України.

"Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї. На картах він ніяк не значився, іноді писали, що це недіючий піонертабір.

На в'їзді на секретну цю дорогу стояв шлагбаум таблиці: "Стій! Прохід заборонено! Ведеться вогонь на ураження", - розповів гід по Чорнобильській зоні відчуження Тимур Задорожній.

Основним завданням військових було обслуговування радіолокаційної станції "Дуга": 26 тонн металу утворює антенний комплекс заввишки майже 150 метрів. Станція була створена під час холодної війни. На її спорудження влада СРСР витратила понад 7 млрд. радянських рублів.

З архіву ПУ. 19 вересня - Михайлове чудо в Хонах: Історія свята, традиції та прикмети

субота, 19 вересень 2020, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. Злодюжка добре розважився: Чоловік виявив зниклий телефон з несподіваними селфі (фото)

субота, 19 вересень 2020, 2:00

Мавпам не вперше користуватися гаджетами - черговий курйозний випадок стався в Малайзії, де місцевий житель виявив пропажу мобільного телефону. Про цю дивовижну історію молодий чоловік розповів в соціальних мережах, зазначивши, що він обшукав весь буди...