Засекречена за часів "холодної війни" ділянка: Журналісти розповіли про "невидиму" до катастрофи частину Чорнобиля (відео)

Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї.

У "Чорнобилі 2" жили військові та їхні родини. Фото: соцмережі.

На території Чорнобиля є засекречена ділянка під назвою "Чорнобиль 2", де жили військові, які мали обслуговувати радіолокаційну станцію "Дуга", створену радянською владою за часів холодної війни. Про це йдеться в сюжеті "2+2", передають Патріоти України.

"Містечко "Чорнобиль 2"- це був секретний військовий гарнізон, де проживали військовослужбовці та їх сім'ї. На картах він ніяк не значився, іноді писали, що це недіючий піонертабір.

На в'їзді на секретну цю дорогу стояв шлагбаум таблиці: "Стій! Прохід заборонено! Ведеться вогонь на ураження", - розповів гід по Чорнобильській зоні відчуження Тимур Задорожній.

Основним завданням військових було обслуговування радіолокаційної станції "Дуга": 26 тонн металу утворює антенний комплекс заввишки майже 150 метрів. Станція була створена під час холодної війни. На її спорудження влада СРСР витратила понад 7 млрд. радянських рублів.

Хіти тижня. Відома українська актриса приголомшила шанувальників розповіддю про чоловіка-тирана (відео)

середа, 11 грудень 2019, 9:00

Олеся додала, що токсичні стосунки тривали протягом п'яти років, після чого вона зважилася розірвати їх.​. Відома українська актриса Олеся Жураковська приголомшила розповіддю про колишнього чоловіка-тирана. Так, в інтерв'ю програмі "Світське життя" зір...

"Бл**ський совок": Мережу обурило відео знущань "дідів" над військовими ЗСУ

середа, 11 грудень 2019, 8:19

Військовий Олександр Гром опублікував ролик із соцмережі TikTok, в якому солдати однієї з військових частин виконують дивний ритуал. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . Грім додав, що в TikTok строковики част...