
Російські окупанти вихваляються тим, що вони ходять по льохах і розстрілюють мирних жителів. Також вони розповідають про мародерство. Запис перехоплення переговорів росіян опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.
Крім того, на записі солдати РФ скаржаться на величезні втрати. "Та є все на*уй, будь-який будинок зламав, картопля, морква", – хвалиться окупант. На запитання співрозмовника по телефону про те, чи не лаються, якщо вони ходять по погребах, той зі сміхом відповідає: "Взагалі по*уй, братан, зайшов на*уй, розстріляв на*уй".
Також він розповідає, що у льохах багато "хохляцького" вина. Водночас окупант скаржиться на великі втрати: "За 10 років Афгана було 15 тисяч убитих, а тут за місяць 10 тисяч". Увага! Відео містить нецензурну лексику!
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...