"Зашел, расстрелял на*уй!": Російський окупант зізнався, що вбиває мирних мешканців в Україні

Російські окупанти вихваляються тим, що вони ходять по льохах і розстрілюють мирних жителів. Також вони розповідають про мародерство. Запис перехоплення переговорів росіян опублікував радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.

Крім того, на записі солдати РФ скаржаться на величезні втрати. "Та є все на*уй, будь-який будинок зламав, картопля, морква", – хвалиться окупант. На запитання співрозмовника по телефону про те, чи не лаються, якщо вони ходять по погребах, той зі сміхом відповідає: "Взагалі по*уй, братан, зайшов на*уй, розстріляв на*уй".

Також він розповідає, що у льохах багато "хохляцького" вина. Водночас окупант скаржиться на великі втрати: "За 10 років Афгана було 15 тисяч убитих, а тут за місяць 10 тисяч". Увага! Відео містить нецензурну лексику!

Навіть за невиплату аліментів: У водіїв-боржників можуть забрати права прямо на дорозі

четвер, 8 червень 2023, 17:42

В Україні патрульні поліцейські стали частіше складати адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 126 КУпАП та забирати посвідчення водія у водіїв, які мають заборгованість з виплати аліментів. Якщо патрульні поліцейські зупиняють автомобіль, то вони переві...

"Мій дім затоплює через Росію": Українки влаштували акцію у воді, щоб привернути увагу до катастрофи через підрив ГЕС (відео)

четвер, 8 червень 2023, 17:30

У Данії українські художниці Аліса Малишева та Софія Квітка влаштували перформанс, щоб нагадати світові про трагедію, спровоковану підривом окупантами Каховської гідроелектростанції. Українки зайшли в озеро з плакатами з надписами "Мій дім затопило - у...