"Засівають" Донбас: Стало відомо про підступну тактику бойовиків на Донбасі

Терористи "Л/ДНР" на Донбасі активно "засівають" житлові зони протипіхотними мінами. Як розповів у Facebook боєць ОС Харитін Старський, міни, які використовують російські окупанти, ніколи не виготовлялися в Україні, що є черговим доказом проти Кремля, передають Патріоти України.

"Знаєте, що таке "рускій мір"? Це засівати протипіхотними мінами зеленку, де місцеві випасають кіз або ходять по гриби. Як ми вже неодноразово спостерігали", – написав він. "Єдине, що здатне стримати колорадів – це адекватна відповідь наших гвардійців. У таких випадках терористи ловлять плачульку і замовкають", – зазначив боєць

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.

Насильницька "діджиталізація": Пенсії перестануть розносити листоноши. Що робити мешканців сіл та містечок без банків і банкоматів?

неділя, 18 квітень 2021, 20:10

Як повідомляли ПУ, з 1 вересня "Укрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівкахУкрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівках. Гроші будуть надходити на карту українців. При цьому, ...