Заслуговують "Оскара": Мережу підірвали кумедні фото котів - таких емоцій ще не бачили

У мережі показала драматичні фото кішок, які підкорили користувачів з першого погляду своєю безпосередністю та оригінальністю. Про це повідомляє Bored Panda, передають Патріоти України.

На фотографіях кішки позують в абсолютно різних місцях, але їх всіх об'єднує емоція. У них у всіх відобразили драматичний вираз і показали, як істерика виглядає в царстві тварин.

Від занадто особистого сприйняття і раптового емоційного збудження до нявкання та демонстрації голосових зв'язок, як на кричущій картині Мунка, - це ті ж самі милашки, але на емоційних американських гірках.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...